„Już najwyższy czas umocnić markę naszego Stowarzyszenia na arenie ogólnopolskiej”- takimi słowami Prezes Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewia rozpoczęła Walne Zgromadzenie Członkiń, 8 czerwca w Arboretum Wirty. W otoczeniu przecudnie kwitnącej roślinności członkinie KKK wysłuchały sprawozdania finansowo-merytorycznego, udzieliły Zarządowi absolutorium, by potem rozmawiać o nowych pomysłach, projektach i szerszym działaniu stowarzyszenia. A wszystko to za sprawą spotkania z Prezesem Rabatu Rolniczego p. Janem Boczkiem i rozpoczęciem współpracy z kwartalnikiem i portalem MojaWieś. „To straszne, że na ogólnopolskim portalu traktującym o sprawach wsi i kół gospodyń nie ma słowa o Kociewiu. Nie tylko o naszym stowarzyszeniu i kołach, ale także o naszych osp, sołtysach, niecodziennych działaniach włodarzy, ciekawych ludziach, itp. Czas to zmienić. Kolejnym wątkiem była rejestracja kół gospodyń wg nowej ustawy i wynikające z tego prawa i obowiązki, pomysły na kolejne projekty oraz wymiana doświadczeń między naszymi powiatowymi kołami. Po części oficjalnej był czas na niecodzienną sesję zdjęciową, selfie na wesoło, wspólne śpiewy i wielogodzinne rozmowy. To wspaniały czas merytorycznych wniosków i jakże potrzebnej integracji, która trzyma nasze 180 kobiet w jednej niezniszczalnej całości. Zarząd KKK składa podziękowania wszystkim członkiniom za przybycie i cenne wskazówki do dalszej działalności Stowarzyszenia.

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Kobiety Kwiaty Kociewia