Przedstawicielki naszej organizacji w osobach: Ania Maleszyk, Danka Wróblewska, Dorota Witakowska , Ania Szczukowska i Alina Jeleń wzięły udział w weekendzie pełnym społecznej mocy i kobiecej aktywności. W Ośrodku Oddechowych w Urlach pod Warszawą spotkały się finalistki wszystkich edycji Programu WzmocniONE. Nasza organizacja znalazła się w tak wyjątkowym miejscu z tak wyjątkowymi osobami za sprawą zwycięstwa w 3 edycji tegoż programu o realizacji zadania w temacie nietrzymania moczu "Pelvic power-poskromnienie ceki. Poniżej prezentujemy tekst zamieszczony na stronie Wzmocnionych po zakończeniu tego wydarzenia.

 " Za nami pierwsze spotkanie finalistek wszystkich edycji programu WzmocniONE

Potrzebowałyśmy dłuższej chwili, aby uspokoić oddech po tym weekendzie pełnym: emocji każdej barwy, wzruszeń, radości, przytulasów, łez, kilkudziesięciu wysłuchanych historii, setek zapisanych kartek pomysłami na wspólne działania, zasianych nadziei i wielu, wielu godzinach rozmów, które pozostaną w nas na zawsze

Kochane, Kochani - jedno jest pewne i nie może być inaczej! Nadchodzi CZUŁA REWOLUCJA, a my stoimy u jej bram! Każda zmiana społeczna zaczyna się na marginesie systemu, na krawędzi złości, bezsilności, ale również nadziei, że rzeczywistość nie została nam dana raz na zawsze. Ale przede wszystkim każda taka zmiana zaczyna się od człowieka, który wierzy i podejmuje działanie. Tym, którzy wierzą i każdego dnia swoją pracą zmieniają kawałek świata!

Fundacja ToTutaj-Oficyna  Siostry Rzeki Grupa Performatywna Chłopaki Akcja Menstruacja Szajn Woykowska.org Stowarzyszenie Mudita. SPA dla Mam Fundacja PasjoDzielnia Sztama w edukacji na rzecz zmiany Koło Gospodyń Wiejskich Kije i Wianki Babska Korba Dziewuchy Dziewuchom Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia Klub Sportowy Kontra/DrużynaFiero

Olena Herasym Portret Kobiecy Fundacja Droga Kobiet / WenDo Warszawa Fundacja #SayStop @Agnieszka Róż - Historie miłosne@Radio Rozgwiazda, Katarzyna Czarnota Monika Roszak Ashoka w Polsce.

 

 

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Kobiety Kwiaty Kociewia