To nasz wielki koordynacyjny i finansowy sukces,

bo cel był charytatywny na lepsze życie nieuleczalnie chorej Natalii i jej mamy Bożenki Borsing z Jabłowa.

 Nasz udział w Jarmarku 5 grudnia to koordynacja na Wysokim poziomie. Zaangażowały się w nią liczne podmioty i kobiety z powiatu starogardzkiego. Zewsząd zwożono ciasta( 16 blach sprzedałyśmy w 2,5 godziny), ozdoby świąteczne, personalizowane prezenty pod choinkę, zapasy z kociewskich spiżarni oraz podarowane babeczki, lizaki, obrazy, książki i fanty na loterię ....długo by tak wymieniać. Jestem pod ogromnym zachwytem wszystkich tych osób. Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY NA RĘCE: - KGW KOTEŻE: Elżunia Gdaniec, Kasia Borkowska, Teresa Kwaśniewska, Danka Bator, Baśka Lisiewska i Dorota Witakowska i jej wspaniały ciasteczkowy team 

KGW Koźmin z Danusią Wróblewską na czele, KGW Czarnylas- Marysia Kozłowska i Ania Szweda, KGW Lalkowy, KGW Karszanek z Alunią Ciarkowską na czele, KGW Jabłowo, Marylka Felska i Ania Maleszyk,Dorota Gdaniec, Dagmara Wróblewska, Anna Szweda, Maria Kozłowska, KGW Lalkowy, KGW Jabłowo, Radna Jabłowo p. Grażyna Biodrowska ,KGW Karszanek Alicja Ciarkowska i |Aśka Chabowska, Dyrektorka p. Małgorzata Siemieńska i pracownicy PSP Jabłowo, p. Barbara Gulgowska- właścicielka biura podróży „Świt”, p. Gosia Zander -przepyszne kreatywne babeczki oraz Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej Rajkowy.

W imieniu Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewia serdecznie dziękujemy za MEGA zaangażowanie w zbiórkę dla Natalii- córki naszej koleżanki Bożenki Borsing. Uzbierałyśmy 6500 zł, a razem z Grodziskiem Owidz 12 tys.

Dzięki takim osobom jak WY świat jest lepszy!

A Prezesowanie WAM MOJE KOCHANIE CZŁONKINIE TO NAJWIĘJKSZE SZCZĘŚCIE!

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Kobiety Kwiaty Kociewia