OGŁASZAMY KONKURS NA NIEZWYKŁE KOBIETY   pn. „MAESTRIA KOBIET POWIATU”

1. Kogo zgłaszamy?

Zgłaszamy tylko te kobiety, które:

a)      są mieszkankami powiatu starogardzkiego;

b)      które przez ostanie 15 lat przyczyniły się do rozwoju powiatu starogardzkiego.

c)      takie, które swoją działalnością i osobowością tworzą markę Kociewia, wychodząc poza kanały rutyny i stereotypów.

Mowa o szeroko pojętej działalności: muzyka, literatura, rękodzieło, działalność społeczna, sport, kulinaria, krawiectwo użytkowe. Nie będziemy bowiem oceniać merytoryki działań, lecz nietuzinkowość metod działania, odwagę podnoszącą prestiż naszego regionu.  

2. Skąd ten pomysł?

Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia obchodzi Jubileusz XV-lecia swego istnienia 

3. Jak zgłaszamy?

Do 23 kwietnia 2022

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podaj dane zgłaszanej kobiety, jej tel. kontaktowy i e-mail oraz uzasadnienie jej wyjątkowej działalności. Zdjęcia, linki do stron z jej działalnością. Po prostu przekonaj nas, że właśnie ta kobieta zasługuje na tytuł niezwykłej kobiety powiatu starogardzkiego. 

4. Jak wytypujemy i nagrodzimy?

Grono ekspertów złożone z przedstawiciela powiatu starogardzkiego, lokalnych mediów, sponsora i niezależnego eksperta wytypuje 15 kobiet.

Powstanie katalog w „Maestria kobiet powiatu starogardzkiego”, który w trafi na lokalne i ogólnopolskie areny jako przykład dobrych praktyk działalności kobiet na obszarach wiejskich.

O wynikach poinformujemy na początku czerwca.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Jubileuszu XV-lecia KKK 24 czerwca 2022 roku   w Karczmie „Pod Wygodą” w Suminie.

     Organizator Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia. Osoba do kontaktu: Prezeska Alina Jeleń 606-643-999

Zadanie dofinansowano ze środków Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Kobiety Kwiaty Kociewia